Mix Jagoda, Żurawina, Burak i Marchew​

Mix Green Ways tworzą cztery produkty – Jagoda, Żurawina, Burak i Marchew Green Ways. Żurawinę Green Ways wytwarzamy z delikatnie wysuszonych w całości owoców żurawiny „amerykańskiej“ (żurawiny wielkoowocowej). Jagoda Green Ways również zawiera całe, delikatnie wysuszone owoce czarnej jagody (Vaccinium myrtillus). Burak i Marchew Green Ways to wytłoczony i następnie wysuszony sok z buraka lub marchwi. Wszystkie cztery nowości to produkty rolnictwa ekologicznego (w przypadku żurawiny i jagody gospodarki agroleśniczej) z certyfikacją bio.

Masa: 200g

Zamówienia można składać mailowo: 

michal.kursy@gmail.com 

lub telefonicznie: 725-005-898

Właściwości i korzyści

W produktach, które wchodzą w skład Mixu Green Ways, znajdziemy wiele witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i innych substancji biologicznie czynnych.

Każdy z tych produktów można łatwo wykorzystać na przykład do przygotowania koktajli i smoothie. Wspaniale sprawdzają się w daniach na zimno. Marchew Green Ways można wykorzystać także do przygotowania domowych kosmetyków. Jagoda i Burak Green Ways są odpowiednie również jako naturalny barwnik.

Sposób użycia


Opakowanie Mix Green Ways zawiera po 10 saszetek Jagody, Żurawiny, Marchwi i Buraka Green Ways. Masa każdej saszetki to 5 g, całkowita masa opakowania wynosi 200 g. Zalecana dzienna porcja każdego produktu dla dorosłego człowieka 1 saszetka (5 g) 1–2× dziennie. Dzieciom w wieku powyżej 3 lat należy podawać pół saszetki (2,5 g) 1–2× dziennie.

Zalecaną porcję dzienną należy rozmieszać w zimnej lub letniej, niegazowanej wodzie. Koncentrację i smak napoju można regulować, dodając mniejszą lub większą ilość wody.

W saszetce z produktem mogą tworzyć się grudki. To naturalna reakcja na występowanie naturalnych cukrów, dlatego przed otwarciem saszetkę należy wstrząsnąć. Mix Green Ways należy przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze do 30 °C.

Wartość odżywcza w 100g: