Jęczmień dla dzieci

 czmień dla dzieci Green Ways jest pierwszym smakowym Zielonym Jęczmieniem dla dzieci na naszym rynku. Wyróżnia się orzeźwiającym, truskawkowym smakiem. Każda szklanka napoju zawiera witaminy, minerały, enzymy i przeciwutleniacze.

Podstawę produktu stanowi suszony sok z liści młodego jęczmienia. Substancje czynne zawarte w jęczmieniu wspomagają odporność i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dzięki dodaniu truskawek i stewii finalny napój ma przyjemny, owocowy i słodkawy smak

Masa: 240g

Zamówienia można składać mailowo: 

michal.kursy@gmail.com 

lub telefonicznie: 725-005-898

Jęczmień dla dzieci Green Ways pomaga dobrze rozpocząć dzień zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jeśli naturalny smak Jęczmienia do tej pory stanowił dla Was przeszkodę, radzimy spróbować słodszego Jęczmienia o świeżym smaku truskawek, z dodatkiem naturalnych substancji słodzących. To porcja zdrowia, energii i witalności na cały dzień!

Właściwości i korzyści


Podstawę Jęczmienia dla dzieci Green Ways stanowi klasyczny i sprawdzony przez użytkowników Jęczmień Green Ways. Uprawiamy go w jednym z najczystszych miejsc naszej planety i zbieramy wtedy, gdy zawiera największą ilość substancji odżywczych. Jęczmień jest suszony specjalną metodą, aby ilość korzystnych dla ciała substancji pozostała możliwie jak najwyższa.

Dzięki temu Jęczmień dla dzieci zawiera wiele ważnych witamin (m.in.: A, B2, B6, K2 i in.), minerałów (potas, magnez czy żelazo), enzymów i przeciwutleniaczy, które wzmacniają naturalny potencjał i rozwój ciała człowieka. Młody Jęczmień jest też bogaty w enzymy, uczestniczące w wielu procesach chemicznych w organizmie, m.in. w rozkładaniu pożywienia, przetwarzaniu tłuszczów w procesie metabolicznym, ochronie przed wolnymi rodnikami.

Sposób stosowania


Zalecana dawka dobowa Jęczmienia dla dzieci Green Ways to 1-2x dziennie 3 g dla dzieci i 1-2x dziennie 6 g dla osoby dorosłej. Zalecaną ilość należy dodać do 200 ml chłodnej lub letniej, niegazowanej wody i rozmieszać. Napój najlepiej jest wypić od razu po rozmieszaniu, na czczo albo po posiłku. Gęstość napoju można regulować, dodając odpowiednią ilość wody.

Jęczmień dla dzieci jest produktem naturalnym, nie zawiera substancji konserwujących, dlatego jego smak lub zapach mogą się zmieniać. Właściwości smakowe napoju zależą bowiem od aktualnych warunków klimatycznych i warunków uprawy (pora roku, temperatura, wilgotność, światło słoneczne, skład gleby i inne).

Skład, czyli co zawiera Jęczmień dla dzieci GW


Jęczmień dla dzieci składa się w 80% z suszonego soku z liści młodego (zielonego) jęczmienia. To ten sam jęczmień, jaki znajdziemy także w klasycznym Jęczmieniu Green Ways. Oprócz tego Jęczmień dla dzieci zawiera także aromat truskawkowy, ekstrakt z owoców cytrusowych, cukier brzozowy (ksylitol) i naturalną substancję słodzącą – stewię (Stevia rebaudiana).

Wszystkie dodatki są naturalne, delikatnie przetwarzane i nie zawierają żadnych substancji konserwujących. Produkt w sposób naturalny jest bezglutenowy i w całości jest pochodzenia roślinnego.

Pochodzenie i przetwarzanie Jęczmienia dla dzieci


Zielony Jęczmień Green Ways uprawiamy na terenie dawnego jeziora słodkowodnego na wysokości 1500 m n.p.m. Zbieramy go w momencie, gdy roślina osiąga zaledwie 30 cm wysokości. W tym momencie zawiera najwięcej substancji odżywczych, które czerpie z wysokiej jakości gleby, ze słońca i tutejszego powietrza.

Truskawki, które wchodzą w skład Jęczmienia dla dzieci Green Ways, uprawiamy w stanie Maryland w USA. Stewię pochodzi z Ameryki Południowej, a cukier brzozowy z Finlandii. Wszystkie dodatki wybieramy bardzo starannie, kontrolujemy i testujemy w taki sposób, aby w procesie przetwarzania uzyskać produkt jak najwyższej jakości.

Jęczmień suszymy maksymalnie w temperaturze 31 °C, aby pozostało w nim jak najwięcej biologicznie czynnych substancji. Jęczmień, a także aromat truskawkowy nie są pasteryzowane, aby były maksymalnie dobrze wchłaniane przez organizm. Również pozostałe dodatki do produktu są przetwarzane bardzo delikatnie.